Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 17.09.2019 21:05:00

ŠOK NA SAN SIRU! Sarma in druščina že v škripcih

Nogometaši milanskega Interja so na uvodni tekmi nove sezone lige prvakov v skupini F igrali neodločeno 1:1 s praško Slavio.

V Milanu, kjer je celo tekmo za Inter branil Samir Handanović, se je prvi polčas končal brez zadetkov, nekaj nevarnejši so bili gostitelji, a so Čehi opozorili nase. In v 65. minuti so tudi povedli, iz bližine je Handanovića ugnal Peter Olayinka. Inter je bil že na šragu presenetljivega poraza, v drugi minuti sodniškega dodatka pa le izvlekel točko z golom Nicoloja Berrelle. Pred tem je Stefano Sensi zatresel prečko. Ob 21. uri bo v tej skupini še tekma Borussia Dortmund - Barcelona.

Prvo tekmo pa so odigrali tudi že v skupini G. Lyon je gostil Zenit iz Sankt Peterburga ter prav tako igral 1:1. Rusi so povedli v 41. minuti, ko je zadel Serdar Azmoun. V 50. minuti je z bele pike izenačil Memphis Depay. Ob 21. uri bosta v tej skupini igrala še Benfica in Leipzig.

Takrat bodo na sporedu še tekme v skupini E Salzburg - Genk ter Napoli - Liverpool in v skupini H Ajax - Lille ter Chelsea - Valencia.

Značke: nogomet, liga prvakov