Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

0 26.08.2019 09:26:02

Izjemno MOJSTROVINO Griezmanna je povsem zasenčila EPSKA MESSIJEVA reakcija, Argentinec je ... (video)

Barcelona je po porazu v uvodnem krogu španskega prvenstva prišla do zmage nad Betisom, Katalonci so bili boljši s 5:2.

Po ničli v prvem krogu na gostovanju pri Athleticu je Barcelona v 2. krogu la lige na domačem stadionu gostila Betis in ga premagala s kar 5:2. Najboljši posameznik na zelenici je bil brez dvoma Antoine Griezmann, ki je ob odsotnosti Lionela Messija zabil dva gola in se tako prikupil zahtevni domači publiki.

V polno je zadel v 41. minuti, ko je izenačil na 1:1 in v 50. minuti tekme, ko je Barcelono popeljal v vodstvo in se svojega drugega zadetka veselil, kot se velikih zmag veseli LeBron James. Njegov zadetek pa je povsem zasenčila reakcija Lionela Messija, ki se je gola veselil, kot bi ga zadel sam, po tribuni pa sta poskakovala tudi njegova sinova.

Za Barcelono so v polno zadeli še mladi 21-letni napadalec Carles Perez, Jordi Alba in Arturo Vidal.