Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 20.08.2019 08:05:55

Moral bi postati VELIKI JUNAK, toda Paul POGBA je s TO potezo povsem pokvaril vtis s prve tekme! (video)

Francoski zvezdnik Paul Pogba je postal tragični junak tekme Manchester Uniteda.

Po tem, ko so rdeči vragi na tekmi 1. kroga letošnje premier lige s kar 4:0 premagali Chelsea, so navijači že nestrpno pričakovali novo bleščečo predstavo svojih ljubljencev. Kako tudi ne, po izjemni zmagi nad Londončani so jim zrasli apetiti, Wolverhampton pa ne spada v krog tekmecev, ki bi se jih morali bati.

A Manchester United je v ponedeljek zvečer naletel na čvrstega tekmeca, za nameček pa tudi Paul Pogba ni imel svojega dne. Rdeči vragi so sicer povedli z golom Anthonyja Martiala v 27. minuti, z izjemnim golom z razdalje pa je nato v 2. polčasu izenačil Ruben Neves.

V 67. minuti je imel Paul Pogba lepo priložnost, da zadane z enajstmetrovke, po tem, ko je bil nad njim storjem prekršek, čeprav so mnogi prepričani, da je Pogba padec simuliral. Francoz pri svojem poskusu ni bil uspešen, oziroma bolje rečeno - uspešen je bil domači vratar Rui Patricio.