Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

1 18.08.2019 08:26:34

BRUTALNO! Nor zadetek Reala, ki je s postelje vrgel tudi LUKO DONČIĆ! Ne verjamete? (video)

Izjemen zadetek Tonija Kroosa je navdušil tudi slovenskega košarkarskega zvezdnika.

Real je v nasprotju z Barcelono precej bolje opravil z uvodno tekmo nove sezone španskega prvenstva in na gostovanju s 3:1 premagal Celto. Gostje so večji del drugega polčasa igrali celo z igralcem manj, kar pa se ni poznalo na zelenici. Madridčani so prevladovali, nekaj minut po izključitvi Luke Modrića pa je Toni Kroos poskrbel celo za potezo kroga. Nemški zvezdnik iz vrst Reala je s precejšnje razdalje močno udaril po žogi, ki se je od prečke odbila v gol. Čudovit zadetek, ki je navdušil celo slovenskega košarkarja Luko Dončića. Njegov odziv ne bi mogel biti bolj jasen, oglasil se je prek twitterja in zapisal: "krroooooooss!!!"