Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

6 06.08.2019 21:53:29

Hrvati so že videli ODPRTO POT do lige prvakov, toda Dinamo se je kljub SANJSKEMU ZAČETKU v Zagrebu OPEKEL

Goran Mehkek/CROPIX
Odigrana je bila prva tekma med Dinamom in madžarskim klubom Ferencvaros.

Če bo Maribor izločil Rosenborg, se bo v zadnjem krogu kvalifikacij za ligo prvakov pomeril z zmagovalcem obračuna med Dinamom in Ferencvarošem. Hrvati in Madžari so v torek zvečer odigrali prvo tekmo, po koncu obračuna v Maksimiru pa so bili neprimerno bolj zadovoljni gostje. Tekma se je namreč končala z remijem, bilo je 1:1. Dinamo je začel neprimerno bolje, saj je Dani Olmo zadel že v sedmi minuti. Toda Ferencvaroš je nato vzpostavil ravnotežje na igrišču in v 59. minuti izenačil z golom Davida Sigerja.

Za domače je celotno tekmo odigral nekdanji nogometaš Maribora Petar Stojanović, pri gostih se je v obrambi od začetka do konca trudil Miha Blažič. Kdo je domov odšel bolj zadovoljen, seveda ni dvoma.

Pred prvo tekmo med hrvaškim in madžarskim prvakom so sicer močno odmevali zapisi v hrvaških medijih, ti so trdili, da ima Dinamo odprto pot do lige prvakov, ker mu je žreb v zadnjem krogu namenil ali Maribor ali Rosenborg. Toda najprej bo treba priti tja. In po prvi tekmi Dinami res ne kaže najbolje.