25-letnica v razmerju z dvema moškima: "Ne varam,...

Nova afera na UKC: to je podjetje, ki naj bi mu ...

To je Goran Dragić naredil za slovenske otroke

Kaaaaaj?! Dončić se je držal za glavo in smejal...

0 24.07.2019 09:39:37

Zvezdnik REALA je po golu začel TULITI od bolečine: Grozljiva poškodba, ki je pretresla ŠPANCE! (video)

Madridski Real je na pripravljalni tekmi premagal Arsenal po streljanju enajstmetrovk, a ostal brez Marca Asensia.

Na stadionu FedEx Field blizu Washingtona sta se v okviru Mednarodnega pokala porvakov pomerila Arsenal in madridski Real, zmagovalec pa je bil znan šele po streljanju enajstmetrovk, kjer so bili uspešnejši Španci.

Londončani so po 24 minutah tekme vodili že z 2:0 po golih Alexandra Lacazetta in Pierra Emericka Aubameyanga, v drugem polčasu pa sta v treh minutah za Real zadela Gareth Bale in Marco Asensio. Slednji pa je le nekaj minut po zadetku doživel šok: kar naenkrat se je prijel za koleno in začel tuliti od bolečine, španski mediji poročajo, da ima Asensio strgano križno vez.