ue
0 20.07.2019 07:45:54

IBRAAAA! Naj govori, kar hoče, RES JE, kar trdi! TOLE je FERRARI švedske izvedbe! (video)

Zlatan Ibrahimović je imel znova svoj šov na igrišču.

V 21. krogu lige MLS je bil na sporedu veliki mestni derbi med vodilnim Los Angelesom FC in do tega kroga tretjeuvrščenim LA Galaxyjem. In zaznamoval ga je Zlatan Ibrahimović. Ta je že pred derbijem spet dvignil prah s svojimi besedami o kakovosti lige in svoje ekipe. "Iskreno, MLS ni na evropskem nivoju. Pred tem sem igral z nogometaši, ki so na moji ravni ali vsaj blizu nje. Tu sem kot Ferrari v primerjavi s Fiati," je dejal napadalec LA Galaxyja.

Ne vemo, če so ostali res Fiati, a on je definitivno Ferrari, to je spet dokazal na tej tekmi. Dosegel je hat-trick, vse tri zadetke za svojo ekipo, ki je slavila s 3:2 in prizadejala šele tretji poraz vodilnem Los Angelesu FC. Ibra je zadel z desno nogo v osmi minuti, z glavo v 56. in za konec še z levo nogo v 70. minuti, vsi trije zadetki so bili zelo lepi, posebej prvi pa prava mojstrovina.