Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

2 11.06.2019 08:47:23

To je pravi kapetan in še VEČJI ČLOVEK: Ramos spregovoril o nesebični potezi in postal veliki JUNAK!

Španski branilec blestel na in po tekmi.

Derbi ponedeljkovega sporeda v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo so v Madridu odigrali Španci in Švedi. Obračun je na koncu pripadel igralcem z Iberskega polotoka, ki so slavili s 3:0. Prvo enajstmetrovko je v 62. minuti izkoristil Sergio Ramos, drugo v 84. Alvaro Morata, v 87. minuti je iz igre zadel še Mikel Oyarzabal.

Za potezo dneva je poskrbel branilec Reala Sergio Ramos, ki je prvi izvajalec najstrožje kazni, a je drugo enajstmetrovko na tekmi nesebično odstopil napadalcu in nekdanjemu soigralcu pri Realu Morati. "Ko sem izkoristil prvo enajstmetrovko, sem drugo prepustil soigralcu, da bi pridobil na samozavesti. Pomemben je končni rezultat in skupinsko delo, ne pa to, kdo doseže zadetek. Konec koncev so napadalci tisti, ki živijo od zadetkov, Morata pa je 'ubijalec'," je po tekmi pojasnil Ramos.

Španci v kvalifikacijah še niso oddali točke, Švedi imajo na drugem mestu po štirih tekmah pet točk manj.

Značke: ramos, španija, švedska