5 13.05.2019 08:03:29

KRALJ ali BEDAK?! Cristiano RONALDO je s TEMI besedami in to GESTO PONIŽAL nasprotnika! (video)

Cristiano Ronaldo si je med derbijem z Romo grdo privoščil nasprotnega nogometaša.

Portugalski zvezdnik v dresu Juventusa spet dviguje prah s svojimi potezami. Ne s tistimi nogometnimi, temveč je spet pokazal svojo temno plat. Na derbiju z Romo se je v 60. minuti tekme soočil z Alessandrom Florenzijem, nogometaša sta si izmenjala nekaj ne ravno prijetnih besed, preden pa je vse skupaj postalo še bolj vroče, pa ju je ločil sodnik. Medtem pa je Ronaldo Florenziju zabrusi: "Premajhen si, da bi mi govoril." Hkrati pa je z rokami nakazoval na to, kako majhen je Florenzi.

Ta mu je le nekaj minut kasneje raje odgovoril s potezo na igrišču, zabil je namreč izjemen gol za vodstvo Rome z 1:0, piko na i pa je v 92. minuti tekme postavil Edin Džeko.