Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 18.04.2019 23:26:23

Znani polfinalisti evropske lige

Znani so polfinalisti evropske nogometne lige. To so Chelsea, Valencia, Arsenal in Eintracht Frankfurt.

Največ golov so gledalci na povratnih četrtfinalnih tekmah videli na tekmi med Chelseajem in praško Slavio. Potem ko so Londončani dobili prvo tekmo z 1:0, so danes doma slavili s 4:3. Dvoboj so Angleži danes odločili že v prvem polčasu, potem ko je med drugimi dvakrat zadel Pedro. Čehi so v drugem polčasu le omilili poraz.

Dvoboj Eintrachta in Benfice je pripadel Nemcem. Portugalci so prvo tekmo dobili s 4:2, današnji gostitelji pa so slavili z 2:0 in napredovali zaradi golov v gosteh. Tokrat sta za Nemce zadela Filip Kostić v 37. in Sebastian Rode v 67. minuti.

Že pred povratno tekmo je bilo jasno, da bo med polfinaliste napredovala Valencia, ki je že na prvi tekmi v gosteh slavila s 3:1, danes pa zmagala z 2:0. Valencia je dosegla v vsakem polčasu po zadetek, zadela sta Antonio Latorre in Dani Parejo.

Derbi četrtfinala med Napolijem in Arsenalom so dobili Angleži. Ti so na prvi tekmi zmagali z 2:0, na jugu Italije pa z 1:0. V 36. minuti je slavje Angležev potrdil Alexandre Lacazette.

V polfinalu se bodo merili Arsenal in Valencia ter Eintracht Frankfurt in Chelsea.