Grozljivo poniževanje državljanov: olimpijski ...

Zdaj je jasno, s kom in kdaj bodo Slovenci napadli...

0 16.04.2019 21:37:23

David de Gea? Po tem VELIKEM 'KIKSU' proti Barci prej David de HAHA! (video)

Manchester United se je poln optimizma nocoj odpravil v boj z Barcelono.

A kaj hitro so Angleži na Camp Nouu doživeli hladen tuš. Barcelona je namreč na povratni tekmi četrtfinala lige prvakov hitro pokazala, da bodo imeli rdeči vragi res male možnosti, da bi sezono nadaljevali v tem tekmovanju.

Še preden je minilo 20 minut, so namreč Angleži že zaostajali s kar 0:2 (skupno 0:3), za kar je poskrbel čarovnik Barce Lionel Messi.

Prah pa se je predvsem dvignil pri njegovem drugem zadetku, pri katerem se ni dobro znašel vratar gostov David de Gea, ki bi vsekakor lahko veliko bolje posredoval, a očitno ga je Messijev strel presenetil, s to obrambo pa se eden najboljših vratarjev na svetu resnično ni izkazal!

Še več, pravzaprav se je osmešil, hitro pa je nastradal tudi na družbenih omrežjih, kjer se mu je posmehoval vsak, ki je imel minuto časa, dobil je tudi nekaj novih vzdevkov - tudi tega, da bo od zdaj naprej David de Haha!

V njegovo obrambo pa je treba dodati, da se je precej odkupil že na koncu prvega polčasa, takrat je svoje moštvo rešil gotovega zaostanka z 0:3!