parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

3 12.03.2019 22:53:04

Dame in gospodje, CRISTIANO RONALDO v vsej veličini! Sijajni Portugalec odpihnil Atletico in Oblaka! (VIDEO)

Juventusu je v osmini finala lige prvakov uspel sijajen preobrat. V režiji Cristiana Ronalda.

Atletico je prvo tekmo v Madridu dobil z 2:0 in se zdel z nogo in pol že v četrtfinalu lige prvakov. Toda Cristiano Ronaldo se ni strinjal. Portugalec ljubi take tekme in to je znova dokazal. Goste iz Španije je uničil lastnoročno.

Dosegel je vse tri gole za zmago s 3:0. Prvega v 27. minuti, ko Jan Oblak ni imel nobenih možnosti. Drugega v 49. minuti, ko se je zdelo, da je Škofjeločan njegov strel s fantastično obrambo odbil, toda VAR je pokazal, da je bila žoga že čez golovo črto. Zadnji gol pa je v 86. minut zabil z enajstmetrovke, ki jo je priigral sijajni Federico Bernardeschi, podajalec pri prvem golu. In po Ajaxu in Manchester Unitedu je tudi Juventus priredil izjemen, skorajda neverjeten preobrat.