Konflikt interesov? Nov zakon po željah glavnega ...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

1 11.03.2019 09:08:03

NORO! Razveljavili gol REALOVEGA TEKMECA, kamera pokazala VAR sobo, tam pa ... ŠOKIRANI BOSTE! (foto)

Praktično ne mine tekma madridskega Reala brez kakršne koli kontroverznosti.

Okrog Reala iz Madrida se v zadnjih dneh, tednih dviga ogromno prahu. Od nesoglasij v slačilnici, pa vse do morebitne nove menjave trenerja in zelo slabe forme. Na zadnji tekmi je kraljevi klub sicer prišel do zmage s 4:1 na gostovanju pri Valladolidu, a vse vendarle ni bilo tako gladko.

Madridčani so se že zelo zgodaj znašli v težavah, saj so domačini v 12. minuti tekme imeli strel z bele točke, a je bil Ruben Alcazar neuspešen. Le nekaj minut po tem je Valladolid prišel do novega zadetka, a je pri tem posredoval VAR in zadetek je bil razveljavljen. Po tem pa je prišlo do izjemno zanimivih prizorov. V televizijskem prenosu je že v navadi, da v primerih, ko posreduje tehnologija, pokažejo sobo za VAR in v njej prisotne sodnike, ki preučujejo sporno situacijo. V tem primeru pa se je zgodilo, da so kamere pokazale prazno sobo.

var soba

Seveda je to sprožilo ogromno polemik, na družbenih omrežjih so se že pojavila namigovanja oziroma šale o tem, da vse skupaj upravlja Florentino Perez kar od doma. Toda po poročanju španskih medijev naj bi pokazali sobo, ki je bila prvotno predvidena za sodnike, a naj bi prišlo do tehničnih težav in so se sodniki preselili v drugo sobo.