30.01.2019 10:32:42

City izgubil zaradi TE NEUMNOSTI: Neverjeten penal, ki ga lahko zakrivi le varovanec Pepa Guardiole! (video)

Manchester City se je igral in močno opekel.

Manchester City je končal niz zmag in se močno opekel. Na torkovi tekmi 24. kroga angleškega prvenstva mu je sicer odlično kazalo, prek Sergia Agüera je povedel že v 1. minuti, nato pa na gostovanju pri Newcastlu niso uspeli realizirati številnih priložnosti in terenske premoči.

To so znali kaznovati gostitelji, ki so v 66. minuti najprej izenačili, petnajst minut kasneje pa postavili končnih 2:1. Matt Ritchie je dosegel zadetek z najstrožje kazni, do te pa je prišlo zaradi velike neumnosti varovanca Pepa Guardiole. Slednji trmasto vztraja pri svoji igri, od svojih varovancev zahteva, da žoge ne 'nabijajo' prek celega igrišča, kar se mu je zdaj maščevalo. Fernandinho je preigraval v svojem kazenskem prostoru, se zapletel in podrl domačega igralca, sodniku pa ni preostalo drugega, kot da je pokazal na najstrožjo kazen.

Vrhunce dvoboja si lahko ogledate v spodnjem posnetku, trenutek, ko je prišlo do enajstmetrovke, pa od 6:10 naprej.