Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

1 13.12.2018 15:55:05

Müller se je ODZVAL na ta grozljiv prekršek: Ste videli, kaj je sporočil nesrečnemu Tagliaficu?

Videti je bilo grozljivo, nogometaš Ajaxa je prejel kar nekaj šivov.

Tekma med Ajaxom in Bayernom je bila brez dvoma najbolj razburljiva v zadnjem krogu skupinskega dela lige prvakov. Končala se je s 3:3, za Nizozemce je izenačujoč zadetek v 95. minuti dosegel Nicolas Tagliafico. A slednji je zgolj po čudežu nadaljeval s tekmo, saj ga je 20 minut pred zadetkom grdo podrl napadalec Bayerna Thomas Müller.

Nemec ga je s podplatom močno zadel v zadnji del glave, Argentinca pa so oskrbeli z nekaj šivi. Odziv Nemca je bil sprva precej nenavaden, saj se nesrečniku ni niti opravičil, zelenico pa zapustil s ciničnim nasmeškom na obrazu, a po prespani noči se je Müller vendarle odzval in se javno opravičil Tagliaficu. "Nicolas Tagliafico, zelo mi je žal, kar se je zgodilo včeraj! Ni bilo namerno. Čimprej se pozdravi," je ob spodnji fotografiji sporočil Müller.