Odločilni meseci za usodo TEŠ6: zapiranje ...

Dončić po blamaži proti Hrvatom ni ovinkaril in...

0 26.11.2018 16:25:17

PRETEP! Lukas Podolski mlatil po nasprotnikih, Andres Iniesta... (video)

Tudi pregovorno mirni Japonci včasih ne morejo ostati hladni, posebej če imajo v ekipah evropske in južnoameriške igralce.

Na srečanju japonske lige med ekipama Shimizu S-Pulse in Vissel Kobe je po koncu srečanja prišlo do pretepa. Zakaj? Ker se niso strinjali s sodniško odločitvijo, da je kar za štirinajst minut podaljšal tekmo. Gostje iz Kobeja so tri minute do rednega konca srečanja vodili s 3:1 in zdelo se je, da bodo vse tri točke odnesli domov. Potem je sodnik v 84. minuti zaradi prekrška izključil gostujočega igralca. Domači so tri minute kasneje najprej znižali na 2:3, potem pa... Sodnik je najprej tekmo podaljšal za štiri minute, potem pa se je eden od igralcev hudo poškodoval in sodnik je tekmo potegnil v 104. minuto. Domači so izvajali kot in v kazenski prostor nasprotne ekipe je prišel tudi domači vratar Judži Rokutan. In prav slednji je bil mož odločitve, saj je zadel z glavo in postavil končni izid - 3:3. Po koncu srečanja pa je prišlo do preprira. Najprej je rdeči karton dobil Brazilec v vrstah Kobeja Wellington, potem pa se je začel splošen pretep v katerem je prednjačil nemški napadalec v vrstah Kobeja Lukas Podolski. Slednji je udarjal po igralcih nasprotne ekipe, Andres Iniesta, ki tudi igra za Kobe, pa je hotel vse skupaj umiriti, pa mu ni uspevalo najboljše.