25.10.2018 09:35:03

Zvezdniki Tottenhama besni zaradi - SLOVENCA! Ali je resnično razveljavil povsem regularen zadetek? (video)

Razveljavljen zadetek slovenskega sodnika buri duhove.

Slavko Vinčić je bil določen za sojenje na tekmi lige prvakov. V Eindhovnu je sodil na obračunu med PSV-jem in Tottenhamom, precej prahu pa je dvignil s tem, ko je razveljavil zadetek Tottenhama. Londončani so lovili zadetek za izenačenje na 1:1, kar jim je tudi uspelo. A zgolj za trenutek, saj je sodniška ekipa gol razveljavila.

V nedovoljenem položaju naj bi se nahajal Harry Kane, ki pa prav nič ni vplival na igro. Vse skupaj je bilo zelo nenavadno, a sodniki zagotovo najbolje vedo, zakaj so se tako odločili.

Tottenham se sicer v nadaljevanju povedel z 2:1, domači pa so z igralcem več v zadnjih minutah tekme izenačili na 2:2. Dobrih deset minut pred koncem dvoboja je bil izključen vratar Tottenhama Hugo Lloris, ki je nepravilno zaustavil domačega nogometaša.

Če se vam posnetek razveljavljenega zadetka spodaj ne prikaže, potem sledite TEJ POVEZAVI.