49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Poslanec Svobode se je zmotil, zato je bil sprejet...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

2 15.10.2018 13:47:11

KAKŠEN GOL! Škarjice... Smo že videli...! Toda dosegel jih je VRATAR v 94. MINUTI (video)

Kar nekajkrat se je že zgodilo, da je odlični zadetek v izdihljajih tekme dosegel vratar. Toda tokrat ga ni dosegel z glavo, ampak...

Vratar Kevin Frans belgijskega četrtoligaša K.R.C. Gent je postal junak tekme, potem ko je v 94. minuti dosegel spektakularen gol. Gostje, ekipa Olsa Brakel, je po prvem polčasu vodila z 2:0 in domači so lovili rezultat. Najprej je z glavo znižal Jorgo Waeghe, potem pa so domači napadali in napadali, a žogo ni hotela v mrežo. Pisala se je četrta minuta sodnikovega podaljška, ko so imeli domači v bistvu zadnji napad. Vratar Genta je bil na robu kazenskega prostora, po podaji pred nasprotnikov gol se je žoga odbila pred noge Fransa, ki je z napol škarjicami dosegel izjemen zadetek. In prinesel olajšanje in točko za Gent.

Značke: krc-gent, kevin-frans