Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 20.09.2018 17:06:58

VROČE V GARDEROBI! Ne boste verjeli, kako se je spravil NA SODNIKA, ki je izključil RONALDA!

Kot poroča madridska Marca, je bilo v garderobah stadiona v Valencii izjemno vroče.

Zaiskrilo naj bi se med obema polčasoma, ko je Juventus po zadetku iz 11-metrovke Miralema Pjanića sicer vodil 1:0, a je bil ogorčen zaradi zdaj že svetovno slavne izključitve Cristiana Ronalda v 29. minuti. Nekateri predstavniki Juventusa so po pričevanju uslužbencev na stadionu v Valencii pred sodniško garderobo pričakali glavnega delivca pravice Felixa Brycha, ob tem pa se je na Nemca verbalno spravil kar podpredsednik stare dame.

Gre za nikogar drugega kot slavnega nekdanjega češkega zvezdnika Pavla Nedveda, ki je bojda povsem izgubil živce. Z izjemno povišanim tonom naj bi Čeh izrekel marsikaj, sodnika pa je sicer mikalo, da bi se spustil v odprt obračun, a se je na koncu zadržal in se pred plazom očitkom ter žaljivk zaprl v garderobo. Ob tem Marca trdi, da se bo tudi Nedved znašel v preiskavi Evropske nogometne zveze in da bi ga utegnila doleteti kar huda kazen.