Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Šeško znova tresel in to kako!! Poglejte ta ...

Rod Stewart Odkrito.si

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 29.08.2018 16:57:19

PONOREL JE! Ob izenačujočem zadetku svoje ekipe se je trener Rome RESNO POŠKODOVAL (video)

So trenerji, ki umirjeno in s hladno glavo spremljajo vsako tekmo. In so trenerji, ki se zlahka prepustijo čustvom. Vendar, to, kar je v ponedeljek zvečer storil strateg Rome Eusebio Di Francesco, spada v posebno kategorijo.

Roma je na domačem Olimpicu ob polčasu tekme z Atalanto, za katero seveda ni igral Josip Iličić, ki je še vedno na bolniški, zaostajala že s 3:1. V drugem delu se je tehtnica vendarle začela nagibati na domačo stran, do izenačenja pa je prišlo v 82. minuti, ko je zadetek za sinove volkulje dosegel Kostas Manolas.

Di Francesco
Eusebio Di Francesco

Ob izenačujočem zadetku je 48-letni Di Francesco povsem ponorel in z roko z vso močjo udaril v pleksi steklo klopi za rezervne igralce. Ko je adrenalin popustil, je kajpada začelo boleti. Trener je odšel na pregled, na katerem so zdravniki ugotovili, da ima zlomljeno kost v roki. Dan pozneje je bil že operiran.