FOTO in VIDEO: Tragedija v Genovi: minister ...

Tanjo Ribič na morju ujel zgoraj brez

ue
ue
4 10.08.2018 10:05:22

GROZA v Avstriji: Sodnik se je zgrudil, v trenutku je imel KRVAVO GLAVO, posnetek razkril storilca! (video)

sodnik
Youtube
V kvalifikacijah za ligo Europa se je na tekmi v Avstriji zgodil škandal.

V Gradcu sta se pomerila Sturm in AEK iz Larnake, a zmaga gostov z 2:0 je bila potisnjena v drugi plan. Na žalost. V prvem je bil dogodek v 78. minuti, ko se je ob avt liniji kar naenkrat zgrudil stranski sodnik Fredrik Klyver.

V glavo ga je namreč zadela polna plastenka s pijačo in v trenutku je imel glavo močno okrvavljeno. Glavni sodnik Mohammed Al-Hakim je srečanje prekinil, poslal ekipi v garderobe, tekma se je nadaljevala šele po skoraj 40 minutah.

Klyver je imel nekajcentimetrsko rano, po hitrem posredovanju zdravniške službe so ga odpeljali na dodatne preiskave v graško bolnišnico in ga nato tudi kmalu odpustili. Na teve posnetku se lepo vidi, da je plastenko v sodnika zalučal moški v roza majici.

Poznejši posnetek neke druge kamere ga kaže, kako zapušča stadion, ker se je želel izmuzniti policiji. Pa mu ni uspelo. Zunaj stadiona so ga kmalu odkrili in priprli. V Sturmu so ogorčeni in so napovedali, da bodo od storilca zahtevali povračilo škode, ki jo bo klub utrpel. Ta pa gotovo ne bo majhna, Uefa je bila v mnogo milejših primerih zelo stroga.

Značke: sturm, aek, sodnik