Grozljivo poniževanje državljanov: olimpijski ...

matjaz kek slovenija pm Ekipa24.si

Matjaž Kek je po uvrstitvi v osmino finala poslal...

0 08.08.2018 09:07:07

Naveza Bale - Asensio še naprej blesti: Real Madrid v New Jerseyju boljši od Rome (video)

Trikratni zaporedni evropski nogometni prvak Real Madrid je na pripravljalni tekmi v New Jerseyju premagal Romo z 2:1. Za Špance, ki bodo v letošnji sezoni po dolgih letih igrali brez prvega zvezdnika Cristiana Ronalda, sta gole dosegla Marco Asensio v drugi in Gareth Bale v 15. minuti, poraz je sedem minut pred koncem ublažil Kevin Strootman.

"Dosegamo gole in zmagujemo tekme, se pravi, da smo lahko zadovoljni. Seveda pa imamo še veliko prostora za napredek, do začetka sezone nas čaka še nekaj dela. A zagotovo bomo dobro pripravljeni," je po tekmi dejal Bale, velški napadalec, ki napoveduje, da bo nova sezona zanj najboljša, od kar je leta 2013 za takrat rekordno vsoto prestopil v Madrid: "Le, da ne bo poškodb."

Bale je bil najbolj viden igralec v prvem delu obračuna na stadionu MetLife, bil je tudi podajalec pri golu Asensia, njegovemu tretjemu v pripravljalnih tekmah.

Značke: nogomet, zda