Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

ue
ue
0 05.08.2018 17:00:53

HRVAT trese kot nor! Drugič je igral za novi klub, drugič je DOSEGEL HAT-TRICK! (video)

Ne zgodi se velikokrat, da igralec na tekmi doseže tri zadetke.

Še manjkrat pa se zgodi, da mu to uspe na dveh zaporednih srečanjih. Hrvatu Ivanu Santiniju je! In to ne v katerikoli ligi, pač pa v belgijski prvi ligi, v dresu Anderlechta. Potem, ko je prejšnji teden trikrat zadel pri zmagi nad Kortrijkom v gosteh s 4:1, je bil tokrat trikrat natančen pri domači zmagi s 5:2 nad Oostendejem.

Zanimivo, da je bil ob polčasu izid 0:0, nato pa je Santini v prvi minuti nadaljevanja načel mrežo gostov. Šest golov na prvih dveh tekmah za novi klub - ni slabo, mar ne? Selektor hrvaške reprezentance Zlatko Dalić bo gotovo zelo pozoren nanj, na svetovno prvenstvo ga namreč ni peljal.

Značke: santini, anderlecht