Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 05.08.2018 12:33:41

EKSPLOZIJA nekdanjega zvezdnika Maribora: Po zaostanku z 1:3 je usodo vzel v svoje roke in ... (video)

Drago Wernig - TAKA
Nekdanji nogometaš Maribora navdušuje pri naših južnih sosedih.

Slaven Belupo je po dveh odigranih krogih hrvaške elitne lige še naprej brez poraza, največ zaslug za drugi zaporedni remi pa gredo nekdanjemu nogometašu Maribora.

Jean-Philippe Mendy se je pred začetkom letošnje sezone preselil k našim južnim sosedom, v soboto pa dočakal prvenec v dresu Slavena. Oziroma kar dva! Ko je novopečeni hrvaški prvoligaš v 73. minuti povedel s 3:1, se je vse zdelo, da je zmagovalec odločen. A Mendy je imel drugačne načrte, pet minut kasneje je zaostanek najprej znižal na 2:3, minuto pred koncem rednega dela tekme Gorica - Slaven pa je postavil končnih 3:3. Oba njegova zadetka si lahko ogledate tudi v spodnjem posnetku, začneta se pri 2:19.

Značke: mendy, maribor, slaven