Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Številka ena na svetu v lisicah! Ne boste ...

0 05.08.2018 10:00:27

Ronalda že pozabili: Nova zvezda je rojena, Real odčital lekcijo Juventusu (video)

Nogometaši Reala so na pripravah v Združenih državah Amerike brez težav opravili z Juventusom.

Real Madrid in Juventus sta se v okviru mednarodnega pokala prvakov pomerila v Marylandu, na stadionu FedEx Field pa je več kot 71 tisoč glava množica ljubiteljev nogometa videla visoko zmago Reala. Madričani so slavili s 3:1, sami pa so si zabili tudi edini zadetek, ki je končal za hrbtom Keylorja Navasa. Tega je na začetku prvega polčasa prispeval Dani Carvajal, nekaj minut pred koncem prvega dela igre pa je s čudovitim zadetkom izenačil Gareth Bale.

Po današnji tekmi pa se vse zdi, da je novi trener galaktikov Julen Lopetegui našel zamenjavo za Cristiana Ronalda. Večkrat se je že omenjalo, da naj bi Portugalčevo mesto v ekipi zasedel Marco Asnesio, ravno mladi Španec pa je tokrat zablestel z dvema zadetkoma. V igro je vstopil v drugem polčasu, po dobri minuti igre in po lepo izpeljani akciji z Viniciusom Jr. je poskrbel za vodstvo z 2:1, devet minut kasneje pa postavil končnih 3:1.

Cristiana Ronalda na stadionu v ZDA ni bilo, še z nekaterimi novimi soigralci se na začetek nove sezone pripravlja v Italiji.

Značke: real, juventus