Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

2 26.07.2018 18:08:01

Atletico Madrid po kazenskih strelih ugnal Arsenal

Atletico Madrid je na pripravljalni tekmi po kazenskih strelih premagal londonski Arsenal, potem ko se je redni red končal z neodločenim izidom ena proti ena, v podaljšku pa zadetkov ni bilo. Arsenal je vso tekmo dominiral, a je na koncu zmagal Atletico Madrid, kjer je celo tekmo branil slovenski reprezentant Jan Oblak.

Prvi polčas so z golom Luciana Vietta ob koncu prvega dela igre dobili Madridčani, Londončani pa so izenačili takoj na začetku drugega polčasa z golom 17-letnega Emila Smitha Rowa. Arsenal z novim trenerjem Spaniardom Unaijem Emeryjem je kar 14-krat streljal proti vratom, šestkrat v okvir vrat Oblaka, ki je klonil le v 47. minuti.

Oblak se je izkazal pri streljanju 11-m, saj je ubranil tri poskuse Londončanov, končni rezultat streljanja kazenskih strelov je bil 3:1 za Atletico.

Presenetljivo v postavi Arsenala ni bilo Mssuta Özila, ki je z moštvom odpotoval v Singapur. Londonska ekipa ni podala nobenega pojasnila, zakaj zdaj že nekdanjega nemškega reprezentanta turških korenin ni bilo niti na klopi.

Značke: nogomet, turneja