Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

ue
ue
1 22.05.2018 08:07:46

Au, to je moja noga, mulec! Ibrahimović dobil rdeči karton, potem ko je nasprotniku naredil tole! (video)

Zlatan Ibrahimović je v ZDA prejel prvi rdeči karton v dresu Los Angeles Galaxyja.

Zgodilo se je na gostovanju proti Montrealu, na katerem je, mimogrede, Galaxy slavil z 1:0. In to kljub temu, da je bil zaključek prvega in ves drugi polčas z igralcem manj.

Krivec za to je bil Ibrahimović, ki si je v 40. minuti privoščil eno tistih svojih potez, ki mu niso ravno v ponos. Domači branilec Michael Petrasso, ki ga je pokrival, mu je stopil na nogo. Zdi se, da nenamerno, a Šved je očitno ocenil drugače.

V naslednjem trenutku je proti Petrassu poletela njegova roka in mu kot kakšnemu mulcu primazala zaušnico okrog ušes. Moralo je kar zaboleti, potem pa sta oba igralca padla na travo. Petrucci se je držal za glavo, Ibrahimović za nogo, a rekli bi, da je prvega bolj bolelo, zvezdnik LA-ja pa je le želel narediti vtis pri sodniku, da je on žrtev.

Ni ga prepričal in delivec pravice mu je pokazal pot v slačilnico.