Sanacija poplav je zlata jama za izbrance: dobili ...

Takšnega kaosa, kot je danes na RTV Slovenija, ni...

Jezni slovenski navijač se je po prejetem zadetku...

Kakšno presenečenje! Znani so jo podprli, pa ...

sesko Ekipa24.si

Benjaminu Šešku smo pokazali posnetek njegove ...

0 08.05.2018 15:38:04

Priznal je! ZATO Cristiano gola na el clasicu NI proslavljal v svojem znamenitem slogu! (foto)

Cristiano Ronaldo se je v nedeljo vpisal med strelce na el clasicu.

Napadalec madridskega moštva je v 15. minuti izenačil na 1:1, a tokrat nismo videli tistega zanj značilnega proslavljanja zadetkov, ko skoči, zamahne z rokama, pristane v razkoraku in skoraj dobesedno zarjovi.

Ne, tokrat je bilo slavje povsem drugačno. Skorajda ga ni bilo. Portugalec se ni niti nasmehnil, ni tekel, le objel se je z Karimom Benzemajem ter Garethom Balom, to pa je bilo to.

Zdaj je pojasnil, zakaj je bil tako nenavadno zadržan.

"Kako naj bi proslavljal zadetek, ko oseba, ki me je naučila igrati nogomet, trpi v bolnišnici," je dejal Cristiano, ki se zaradi poškodbe gležnja v nedeljo ob polčasu ni več vrnil na igrišče.

Ronaldo je imel še kako v mislih sira Alexa Ferguson, ki je večer prej prestal operacijo zaradi krvavitve v možganih.

Portugalec je imel od nekdaj poseben odnos s škotskim trenerjem, ki ga je kot 17-letnika iz Sportinga pripeljal v Manchester United, pred časom je že izjavil, da je bil sir Alex zanj več kot le trener.

"Moje misli in molitve so s tabo, dragi prijatelj. Bodi močan, šef," pa je CR7 zapisal na twitterju, kjer je bil samo eden od mnogih, ki so se z dobrimi mislimi za Škota javili na družbenih omrežjih.