Kupci prisegajo na nizko ceno bolj kot na ...

Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

Nenavadna svetloba nad južno Italijo

doncic 1 Ekipa24.si

Dončić po blamaži proti Hrvatom ni ovinkaril in...

0 08.05.2018 08:28:11

To so razsežnosti poškodbe Ronalda: Na sredini tekmi ga ne bo, čas okrevanja pa ...

Cristiano Ronaldo je opravil podrobnejše zdravniške preglede.

Cristiano Ronaldo je bil eden od junakov el clasica, v prvem polčasu je dosegel zadetek, po katerem je Real izenačil na 1:1, v drugem polčasu pa ga na zelenici nismo več videli. Razlog je bila poškodba gležnja, ki jo je staknil tik po zadetku, zdaj pa so znane podrobnosti poškodbe.

Zdravniška služba je sporočila, da poškodba ni resne narave. Gre zgolj za lažji zvin gležnja, vseeno pa nekaj previdnosti ni odveč. Prvi zvezdnik Reala je tako izpustil ponedeljkov trening, manjkal pa bo tudi na sredini tekmi španskega prvenstva. Real bo gostoval pri Sevilli.

Proti koncu tedna naj bi se pridružil treningom Reala, do 26. maja, ko bo v Kijivu na sporedu finale lige prvakov, pa bo bržkone sto odstotno pripravljen. Generalka pred finalom naj bi bila zanj tekma z Villarrealom, ki bo na sporedu 20. maja.

Značke: ronaldo, real