luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

2 02.05.2018 12:15:54

HEYNCKES se ne bo SPRIJAZNIL z izpadom: Tega res ŽE DOLGO nisem videl!

Real je z remijem 82:2) na svojem stadionu v polfinalu lige prvakov preskočil Bayern.

V domačem taboru so seveda navdušeni, da so se tretje leto zapored uvrstili v finale tega tekmovanja, povsem drugače pa je na drugi strani. O tem je nekaj povedal tudi trener poražene zasedbe Jupp Heynckes.

Nemški strokovnjak se zelo dobro zaveda, da so njegovi fantje na domača vrata sprožili kar 20 strelov, medtem ko jih je tekmec zmogel vsega devet, toda to ni zadostovalo za napredovanje. Čeprav so bili Bavarci tisti, ki so odlično odprli srečanje. Že v tretji minuti so povedli prek Kimmicha, a je Real prek Benzemaja hitro odgovoril.

Na začetku drugega polčasa pa se je zgodila tista katastrofalna napaka vratarja Ulreicha, ki je Benzemaju omogočila, da je z drugim zadetkom svoje moštvo popeljal v vodstvo.

Gostje so kljub temu nizali napade, ujeli izenačenje prek Jamesa Rodrigueza, več pa jim ni uspelo narediti. Za to je imel velikanske zasluge tudi vratar Keylor Navas, ki je zbral kar osem obramb.

"Zelo smo razočarani. Moje moštvo je odigralo vrhunsko tekmo, Bayerna že leta nisem videl igrati tako dobro," je bil razočaran in hkrati navdušen Heynckes. "Odigrali smo resnično briljantno. Mislim, da smo bili v obeh tekmah boljši nasprotnik, toda kot se v nogometu pogostokrat zgodi, so dvoboj odločile malenkosti."