Kdo bo novi minister za obrambo: Črnčec, Premk ...

Igralec Robert Korošec zmagal prvo kolesarsko ...

Pozor! Sprememba ure sprejema za slovenske ...

0 30.04.2018 14:17:46

Nekdanji ZVEZDNIK BARCELONE se je pridružil Messiju, Ronaldu, Ibrahimoviću in Suarezu

Šestintridesetletni napadalec si je zagotovil mesto na slovitem seznamu.

Šestintridesetletni španski zvezdnik David Villa je presegel mejo 400 golov v karieri. Ob zmagi njegove ekipe New York City v ameriškem prvenstvu MLS proti Dallasu je za slavje s 3:1 dosegel dva gola, svoja 400. in 401.,; prvega v 36. minuti z enajstmetrovke, drugega in zadnjega na tekmi pa v 68. minuti.

Na stadionu Yankee se je tako Villa pridružil slovitemu seznamu aktivnih igralcev, ki so presegli 400 zadetkov, na katerem so že Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimović in Luis Suarez.

David Villa je 59 zadetkov dosegel za špansko reprezentanco, s katero je leta 2010 postal svetovni prvak, v ameriški ligi MLS se je od leta 2014 med strelce vpisal 68-krat. V Španiji je pred tem od leta 2000 med drugim igral za Atletico Madrid, Barcelono in Valencio.

Značke: nogomet, zda, španija