3.000 hektarjev v roke Hrvatov: kaj vse je čudno ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 26.04.2018 14:13:00

Slabo, slabše, NAJSLABŠE: Bayern pred povratno tekmo lige prvakov v VELIKANSKIH TEŽAVAH!

Težko pričakovane novice iz Nemčije.

Težavam Bayerna ni videti konca. Najnovejše informacije iz Nemčije razkrivajo, da bo nepogrešljiv branilec Jerome Boateng zagotovo izpustil povratno tekmo polfinala lige prvakov. Na prvi tekmi v Münchnu so morali domači nogometaši priznati premoč Realu z 1:2, povratni dvoboj bo na sporedu v torek.

Še več, odlični branilec, ki je moral zelenico zaradi poškodbe stegenske mišice zapustiti že sredi prvega polčasa, bo na stranskem tiru od štiri do šest tednov, kar pomeni, da je letošnja sezona zanj že končana. Hkrati so na trnih tudi navijači nemške reprezentance, ki se bojijo, da bo moral pomemben člen nemške izbrane vrste izpustiti tudi svetovno prvenstvo v Rusiji.

Mlace več nejasnosti je okoli poškodbe še enega zvezdnika Bayerna. Arjen Robben je na zelenici obsedel po vsega petih minutah igre in ni bil več zmožen nadaljevati. Kot trdijo nemški mediji, je pregled z magnetno resonanco že prestal, njegov status za povratno tekmo polfinala lige prvakov pa je za zdaj vprašljiv. Zagotovo pa naj bi igral Javi Martinez, ki je prav tako zelenico zapusti zaradi poškodbe, a močan udarec v glavo ne bi smel pustiti nobenih posledic.

Značke: boateng, bayern