Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

2 15.03.2018 22:44:09

Sodniki, kaj pa VAM NI JASNO?! Milan GRDO OŠKODOVAN v Londonu! (video)

vszi
Arsenal in Milan se na stadionu Emirates merita za četrtfinalno vozovnico lige Europa.

Londončani so že v lombardijski prestolnici slavili z 2:0 in si priigrali visoko prednost pred domačim obračunom. Toda v 35. minuti povratnega srečanja je Calhanoglu rdeče-črne popeljal v vodstvo in prestrašil domačine.

Le štiri minute pozneje pa smo videli katastrofalno napako švedskega delivca pravice Erikssona in njegovih pomočnikov.

Danny Welbeck je ob Ricardu Rodriguezu teatralno padel v gostujočem kazenskem prostoru, glavni sodnik pa je po posvetu s pomočnikom za golom pokazal na najstrožjo kazen. To je v izenačenje spremenil Welbeck in sestrelil upe italijanskega moštva. Gostje so seveda protestirali, toda niso bili uslišani.

V drugem polčasu je Xhaka zabil drugi gol za domače, tik pred koncem pa je v polno še enkrat meril Welbeck in dokončno zapečatil usodo Milana.