Afera sodna stavba: policija sumi, da je bil posel...

Ukradeni otroci: je varnostnik Staneta Dolanca za ...

Nepričakovana lokacija snemanja šova Sanjski ...

stojanovic ronaldo slovenija portugalska Ekipa24.si

Padajo rekordi! Česa takšnega še ne, na liniji ...

12 23.12.2017 14:30:24

SMRTONOSNA 'kontra' Barcelone zlomila Real! Takole to kaznujejo Katalonci! Je prvenstvo zaključeno? (VIDEO)

Luis Suarez
reuters
Zdelo se je, da ima madridski Real vse pod nadzorom, a potem se je vse spremenilo.

Po izenačenem prvem polčasu z rahlo prevlado Madridčanov, je v drugem delu el clasica na igrišču zagospodarila Barcelona. Katalonci so tekmeca na Santiagu Bernabeu strli v 54. minuti, ko so beli baletniki pustili Ivana Rakitića, da se sprehodi na njihovo polovico, v obilju odprtega prostora je slednji nato na svoji desni našel Sergija Roberta, ta pa je 's prve' podaljšal do Luisa Suareza, ki mu ni bilo težko zadeti za vodstvo gostov. Deset minut kasneje je na 2:0 z enajstmetrovke povišal Lionel Messi, končni izid pa je tik pred koncem po asistenci slednjega postavil Aleix Vidal.

Barcelona ima s tekmo več pred Realom že 14 točk naskoka, pred drugouvrščenim Atleticom pa ob enakem številu odigranih tekem devet.