10.12.2017 09:43:24

Ne, ne, ne, tako pa že ne! Lille lovil izenačenje, nato pa zablestel SENZACIONALNI Mbappe (video)

Francoski čudežni deček je spet "udaril".

Zadetek, o katerem poroča vsa Evropa. Francoski čudežni je še enkrat več zablestel, tokrat se je z izjemnim zadetkom izkazal na tekmi proti Lillu.

PSG je imel pred domačimi navijači zmago v žepu, nato so gostje v 86. minuti znižali na 1:2, ta zadetek pa jim je dal več kot očitno dodatnega elana. V zadnji minuti so imeli na voljo še zadnjo priložnost, pri podaji iz kota pa je na pomoč priskočil tudi vratar. A ta poskus se je izjalovil, glavni "krivec" pa Kylian Mbappe. 18-letni napadalec je prišel do žoge, uprizoril tek za v anale in prišel do svojega šestega zadetka v letošnji sezoni domačega prvenstva, PSG pa do nove prepričjive zmage, s katero je pred drugouvrščenim Monacom ohranil devet točk prednosti.