Severnemu Jadranu preti katastrofa: Te »morilke ...

Odločilni meseci za usodo TEŠ6: zapiranje ...

Nenavadna svetloba nad južno Italijo

slovenija hrvaska 3 Ekipa24.si

Oglasil se je tudi zelo kritizirani selektor ...

5 28.11.2017 10:10:22

STE STAVILI na zmago Barcelone nad Valencio in MESSIJA kot prvega strelca? VERJELI ALI NE, obe stavi sta DOBITNI!

Prah po škandalozno razveljavljenem zadetku Lionela Messija se še vedno ni polegel.

Dodatno olje na ogenj pa je prilila ena od vodilnih stavnic, ki je sicer (za zdaj) želela ostati neimenovana, a je medijem in svojim strankam sporočila, da se je odločila za prav posebno potezo. Medtem ko bodo svoje dobitke obdržali vsi, ki so stavili na remi Barcelone in Valencie, na končni izid 1:1 in na Rodriga kot na prvega strelca na nedeljski tekmi, pa bo stavnica opravila še en paket izplačil. Prav poseben paket.

Stavnica bo izplačala vse dobitke strankam, ki so stavile na zmago Barcelone in ki so stavile na Messija kot prvega strelca. S tem je seveda stavnica želela izraziti svoje izrazito nasprotovanje sodniški odločitvi v 30. minuti, ko je žoga po Messijevem strelu zelo očitno končala prek golove črte, a delivci "pravice" zadetka niso priznali. Kot veste, je pozneje Valencia povedal z golom Rodriga, končni izid pa je 10 minut pred koncem postavil Jordi Alba.

Zdaj morate le še počakati, da se razve, za katero stavnico gre, ali pa vas je ta stavnica morda že kontaktirala. In kar naenkrat bo zgrešena stava postala dobitna ...