8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

0 30.10.2017 10:44:48

Jupp Heynckes ima kljub idili kar nekaj skrbi: V Glasgow brez enega od najpomembnejših članov

vszi
Lažje poškodovanega poljskega reprezentančnega napadalca Roberta Lewandowskega ni bilo na letalu ekipe Bayerna, ki je v zgodnjih jutranjih urah iz Münchna odpotovala v Glasgow, kjer se bodo nemški rekordni prvaki v torek v ligi prvakov pomerili s Celticom.

Na Škotsko pa je odšel Kingsley Coman; pred tekmo bodo v zdravniški službi odločili, če bo po poškodbi kolena nared za nastop.

Iz bavarskega velikana so sporočili, da je Lewandowski dobil premor iz previdnosti po udarcu in lažji poškodbi stegenske mišice ta vikend na nemški prvenstveni tekmi z RB Leipzigom. Na njej Kevin Kampl za goste ni igral, dobil pa jo je je domači Bayern z 2:0; Lewandowski je zadel v 38. minuti, James Rodriguez pa v 19. Leipzig je od 13. minute igral oslabljen zaradi izključitve Willija Orbana.

Na lestvici po desetih krogih prvič v sezoni sedaj vodi Bayern pred doslej vodilno Borussio Dortmund in Leipzigom. Odkar je 9. oktobra Jupp Heynckes prevzel trenersko mesto Bayerna, je ta klub zbral najvišje možno število ligaških točk, dosegel je osem zadetkov, prejel pa ni nobenega.

Značke: nogomet, sta