Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

gv
gv
4 15.10.2017 12:07:38

SAJ NE BOSTE VERJELI! Največji med največjimi je po šokantnem porazu pristopil do navijačev Lazia in ... (video)

vszi
Lazio je na gostovanju v Torinu pripravil eno večjih presenečenj 8. kroga italijanske serie A in prvič po letu 2003 slavil v gosteh pri serijskemu prvaku Juventusu.

Po prvem polčasu so gostitelji vodili z 1:0, nato pa so gostje z dvema hitrima zadetkoma, pod katera se je podpisal Ciro Immobile, šokirali domače navijače in igralce.

Za nameček je v 97. minuti dvobja Paulo Dybala zgrešil najstrožjo kazen za izenačenje, slavje na tribuni, na kateri so bili nastanjeni gostujoči navijači, pa se je lahko začelo.

buffon

Igralci stare dame se na zelenici niso zadrževali dolgo časa in jo zapustili sklonjenih glav, eden od njih pa je pokazal svojo veličino. Gre za legendarnega Gigija Buffona, ki se je po koncu dvoboja odpravil proti gostujočim navijačem in jim za zmago čestital. Popolnoma sam!

Rimski navijači so potezo kapetana Juventusa bučno pozdravili in mu namenili glasne ovacije.