Pri Olimpiji ga ni bilo na ZEMLJEVIDU, po slovesu od Ljubljane pa je takoj pokazal, kaj zmore (video)

Daniel Avramovski je zabeležil sanjski debi v dresu novega kluba.

Igor Bišćan ga je prečrtal, in to tako zelo, da Daniel Avramovski še do klopi Olimpije ni moral priti. Njegovo slovo od Ljubljane na zadnji dan poletnega prestopnega roka je bilo posledično povsem razumljivo. Nekdanji mladi reprezentant Makedonije se je tako vrnil v Srbijo, kjer je že igral za Crveno zvezdo, in okrepil vrste Vojvodine.

Čeprav se je v Ljubljani šušljalo, da vezist ni igral tudi zato, ker naj bi bil slabo telesno pripravljen, na debiju v dresu kluba iz Novega Sada to ni bilo videti. Avramovski, ki je k Olimpiji prišel v času divjega kadrovanja nekdanjega športnega direktorja Ranka Stojića, je namreč nemudoma opozoril nase, bil je junak Vojvodine.

Novosadčani so gostovali v Beogradu pri Voždovcu in na vrhu nakupovalnega središča prišli do remija 1:1. Domači so povedli v 24., Avramovski je za remi po podaji s strani z glavo zadel v 71. minuti. Avramovski je tekmo sicer začel na klopi, v igro pa ga je trener poslal na začetku drugega polčasa.