09.05.2017 21:40:04

Kakšen mojster! Po treh polfinalnih asistencah Dani Alves s tem evrogolom pripeljal Juventus v finale (VIDEO)

Dani Alves

Dani Alves je na prvi tekmi v Monacu podal za oba gola Juventusa, delo je nadaljeval danes in nato postavil piko na i. Sijajno piko na i.

Nekdanji član Barcelone je bržčas najzaslužnejši, da bo Juventus igral v finalu lige prvakov. Tri polfinalne gole Juventusa je pripravil, enega pa zabil.

In kakšnega je zabil! Brazilec je v zaključku prvega polčasa z močnim, natančnim, a hkrati prefinjenim volejem v gol pospravil odbitek Daniela Subašića po kotu, ki ga je Juventus dobil po tem, ko je Subašić ubranil strel iz oči v oči Paulu Dybali. Argentincu je stoodstotno priložnost pripravil kdo drug kot – Dani Alves.

No, slednji se verjetno ne bo prav nič pritoževal, da je namesto nove asistence vknjižil zadetek, ki si ga lahko ogledate spodaj ali na tej povezavi. Asistenco je tako ali tako vpisal že v prvem polčasu, ko je pripravil zadetek Mariu Mandžukiću.

Tekma se je sicer končala z izidom 2:1 za domače; častni gol za Monaco je zabil Kylian Mbappe.