muk
muk
25.04.2017 10:52:19

Bosanskemu diamantu počil film in trenerju sporočil: J*bi se, ti... (video)

Napadalec Rome Edin Džeko ni ravno najbolje sprejel odločitve trenerja Luciana Spallettija, da ga zamenja sredi drugega polčasa tekme s Pescaro.

Lahko bi zapisali, da je bosanskemu diamantu počil film. Medtem ko je nejevoljen zapuščal zelenico je trenerju zabrusil nekaj v stilu: "J*bi se!" čemur je sledilo še vprašanje "Ali si ti normalen?" Namesto na klop za rezerve je Džeko brez pozdrava odvihral v slačilnico. "Še dobro, da ni prišel na klop. Bilo me je strah, Edin je velik fant," je vse skupaj kasneje na tiskovni konferenci na smeh obrnil Spalletti.

Razlogi za nejevoljo in jezo se bržkone skrivajo v dirki za kralja strelcev. Džeko je v letošnjem prvenstvu do zdaj zabil 25 golov ter skupaj z Belottijem (Torino/25 golov), Icardijem (Inter/24), Higuainom (Juventus/23) in Mertensom (Napoli/22) vodi boj za naslov kralja strelcev Serie A.

PS: Roma je slavila s 4:1, Džeko, ki je igro zapustil v 71. minuti, pa se ni vpisal med strelce.