15.04.2017 15:16:36

Zadnja sekunda in gol na velikem derbiju (video)

Danes je bil veliki italijanski derbi med Interjem in Milanom, ki se je končal z remijem.

Veliko je bilo govora o večnem italijanskem derbiju med Interjem in Milanom, posebej zdaj, ko imata oba kluba kitajske lastnike. Derbi je bil za Italijane ob precej nenavadni uri, saj je bil že opoldne, kljub temu pa je seveda pritegnil izjemno pozornost.

Inter je že v prvem polčasu povedel z 2:0 z goloma Candreve in Icardija, potem pa je Milan vstal od mrtvih. Najprej je znižal Romagnoli sedem minut pred koncem rednega dela, v sodnikovem podaljšku, v 97. minuti dvoboja pa je zadetek dosegel Cristian Zapata. In to kakšen gol. Skoraj z mrtvega kota se je žoga odbila od prečke in... Igralci Interja so bili prepričani, da žoga s celim obesom ni prešla golove črte, a je sodnik pokazal, da je "video gol tehnologija" pokazala, da je zadetek regularen in Milanisti so se lahko veselili izenačenja.