0 27.02.2017 19:48:30

Angleški nogometni navdušenec z napako ob stavi zaslužil kar trikrat več (foto)

Stave, stave in še enkrat stave. Videli smo že vse mogoče, le redko pa komu uspe dodatno zaslužiti kar z napako.

Navijač Tottenhama je svojo priznal in še dodatno nasmejal svoje sledilce. Zagotovo si stavnica ni belila glave, ker je morala mladeniču izplačati trikratni znesek od običajnega, toda tako pač je.

Omenjeni fant je namreč želel staviti na končni rezultat tekme med Tottenhamom in Stoke Cityjem, toda napačno je označil in namesto tega stisnil opcijo za rezultat ob polčasu.

Verjetno se je pred začetkom obračuna držal za glavo in se vdal v usodo. Zapravljenih 15 funtov pa bi bilo bolje vložiti drugam, si je najbrž mislil, toda ko je na sceno stopil Harry Kane in zabil hat-trick, mu je do uresničitve cilja in 4:0 ob polčasu manjkal 'le' še en zadetek.

Na veliko srečo ga je Dele Alli zabil v sodnikovem podaljšku prvega dela in razveselil mladeniča s 765 funti. Ker pa se je tekma tudi končala s 4:0, pa hude krvi ne bi bilo, tudi če bi stisnil prvotno mišljeno opcijo, ki bi mu prinesla trikrat manjši dobitek in sicer 255 funtov. Včasih se je motiti tudi dobičkonosno.

Značke: nogomet, stave