13.02.2017 08:19:08

Vroče, bolj vroče, Fernando Torres! Izjemen zadetek Oblakovega soigralca (video)

Španski nogometaš Fernando Torres se je v nedeljo podpisal pod enega najbolj domiselnih, a hkrati čudovitih zadetkov v svetu nogometa.

Nogometaši Atletica so se včeraj še kako namučili, da so prišli do zmage nad Celto iz Viga. Slednja je še deset minut pred koncem vodila z 2:1, nakar sta v 86. in 88. minuti Carrasco in Griezmann poskrbela, da so tri točke vendarle ostale doma. Za slednje ima zasluge tudi Fernando Torres, ki se je veselil že četrtega gola na zadnjih treh tekmah. Že res, da je zgrešil tudi enajstmetrovko, toda komu to mar, potem ko je mrežo nasprotnika zatresel na res spektakularen način.

Soigralec Jana Oblaka si je v 11. minuti najprej domiselno pripravil žogo za strel, nato pa po njej udaril, čeprav je bil s hrbtom obrnjen proti golu Celte. Toda njegov poskus je bil tako domiseln, tako dober in tako brezhiben, da vratar gostujoče ekipe Sergio Alvarez res ni imel nikakršnih možnosti.