gv
1 01.02.2017 09:22:23

Zdaj je končno doma: Payet zaigral za Marseille in doživel nekaj neverjetnega (video)

Ali so sploh potrebne kakšne dodatne besede?

Francoski reprezentant Dimitri Payet se je vrnil domov. Saga okoli njegove selitve iz West Hama se je vlekla kot kakšna nadaljevanka, na koncu pa je 29-letnemu vezistu le uspelo prepričati vodstvo angleškega premierligaša, ki mu je vendarle prižgalo zeleno luč za prestop k Marseillu.

Payet pa je hitro dočakal tudi nastop za klub, za katerega je pred leti že igral. V francoskem pokalu se je Marseille meril z Lyonom, po rednem delu je bil rezultat 1:1, zaradi česar sta morali ekipi odigrati še podaljšek. Takrat pa so na svoj račun prišli domači gledalci. V 94. minuti so najprej dočakali vstop Payeta in mu namenili glasne in stoječe ovacije, nato pa so domači v 109. minuti prišli do zadetka, s katerim so izločili velikega rivala iz Lyona.

Značke: payet, marseille, francija