gv
gv
26.01.2017 15:48:09

Madrid na nogah: Nekdanji funkcionar Barcelone si je pošteno privoščil Reala in izpad iz pokala

Na relaciji Barcelona - Madrid je vedno vroče.

Madridski Real je včeraj končal z nastopi v španskem pokalu. Cilja ni izpolnil, saj je pot končal že v četrtini finala, kjer ga je izločila Celta. Seveda pa so se prezgodnjega izpada Reala še posebej razveselili v Barceloni, od koder prihaja največji tekmec madridskega velikana.

Precej prahu je s svojim zapisom na družabnem omrežju dvignil nekdanji direktor Barcelone Toni Freixa, ki je zapisal: "Trojček so bili vaši starši." S tem se je seveda obregnil ob dejstvo, da Real letos ne bo osvojil tako želenega trojčka in ga primerjal z otroškim odkritjem, da dobri zimski možje ne obstajajo.

S tem je seveda razjezil številne navijače Reala, kar je bil verjetno tudi njegov namen. Dolgoletni funkcionar kluba, ki je leta 2015 kandidiral za predsednika Barcelone, je bil precej piker že ob polčasu tekme Celta - Real. Takrat so gostje zaostajali z 0:1, Freixa pa je čivknil: "Kakšen šov!"