06.11.2016 22:15:13

Grozljiva poškodba: Legendarni nizozemski napadalec na levo oko morda ne bo več videl (video)

Zmago Fenerbahčeja zasenčila drama njegovega zvezdnika.

Nogometaši Fenerbahčeja so v 10. krogu turškega prvenstva upravičili vlogo favorita. V gosteh so s 3:1 ugnali moštvo Akhisarja, toda pričakovano zmago je popolnoma zasenčila grozljiva poškodba Robina Van Persieja, ki je v 26. minuti načel domačo mrežo, nakar je moral v končnici prvega polčasa predčasno z igrišča. Nizozemski napadalec je dobil udarec v oko, po katerem je obležal na igrišču, naposled pa se je izkazalo, da gre za zelo hudo poškodbo. Prve informacije iz Turčije so dramatične in govorijo o tem, da ima poškodovano očesno lečo in bojda obstaja precejšnja verjetnost, da na levo oko ne bo več videl.