gv
22.05.2016 10:32:50

Ibrahimović v svojem slogu zaključil pariško avanturo (video)

Zlatan Ibrahimović je v svojem slogu zaključil kariero pri PSG-ju.

Zlatan Ibrahimović je v soboto odigral še zadnjo tekmo v dresu PSG-ja. Parižani so se v finalu francoskega pokala pomerili z Marseillom in na nacionalnem francoskem stadionu slavili 4:2.

Tudi tokrat je svoj šov pripravil švedski nogometni zvezdnik Ibrahimović, ki se je podpisal pod dva zadetka in bil najbolj zaslužen, da je pokalna lovorika končala v rokah Parižanov.

Rekorder po številu zadetkov PSG-ja je na začetku drugega polčasa dosegel zadetek z enajstih metrov in poskrbel za vodstvo z 2:1, v zadnjih minutah srečanja pa je dosegel še svoj drugi zadetek na tekmi, in sicer za 4:1.

Po tekmi je bil med najbolj obleganimi s strani sedme sile, tudi tokrat pa ni mogel iz svoje kože. Na pobudo novinarja, če se lahko od navijačev poslovi v francoskem jeziku, je v angleščini odgovoril: "Nisem govoril francosko, kljub temu pa sem vse osvojil. Prišel, videl, zmagal. Hvala vsem."