25.04.2016 21:57:20

Kako je videti obraz, ki je imel bližnje srečanje s kopačko? (video)

Nogometaš Milana Mattia de Sciglio si bo dobro zapomnil današnje gostovanje pri Veroni.

Ne sicer ravno po dobrem. Poraz z 1:2 - zmagoviti zadetek so gostitelji dosegli v zadnji minuti sodniškega podaljška - bo najbrž prej šel v pozabo, kot poškodba, ki jo je skupil.

Če ne drugega, ga bo na to spominjal njegov obraz, ki je videti precej drugače, kot pred srečanjem. Na njem so namreč sledi tako imenovanih kramponov, oziroma čepkov na podplatu.

V deseti minuti je po dvoboju v kazenskem prostoru gostiteljev De Sciglio padel na tla, domači branilec Pavel Wszolek pa mu je nehote stopil na obraz. Takoj so mu nudili pomoč in De Sciglio je nadaljeval z igro, a jo v 34. minuti moral zapustiti, saj krvavenje nikakor ni ponehalo.