06.04.2016 21:50:32

Ibrahimović sprejel darilo (video)

Po polovici prve četrtfinalne tekme lige prvakov med PSG-jem in Manchestrom Cityjem je rezultat poravnan na 1:1. Zlatan Ibrahimović je zapravil enajstmetrovko, potem pa dosegel zadetek, kakršen se ne zgodi ravno pogosto.

Francozi bi lahko povedli že v 14. minuti, sodnik Milorad Mažić je namreč dosodil najstrožjo kazen, potem ko je Bacary Sagna v kazenskem prostoru Angležev nepravilno zaustavil Davida Luiza. Odgovornost je, kot je to običajno, prevzel Ibrahimović, vendar Joeja Harta ni uspel premagati.

Zato pa je Šved z bosanskimi koreninami na svoj račun prišel v 41. minuti, ko je sprejel darilo Brazilca Fernanda in žogo poslal v prazno mrežo.

Pred tem so Angleži prek Kevina de Bruyna povedli, vendar je njihova prednost trajala le tri minute.